Gölbaşı’nın belediye başkanından üniversitelilere poğaça ve çay ikramı

84

Gölbaşı Belediyesi yeni eğitim ve döneminden dolayı üniversite öğrencilerine sabahın çok erken saatleri içerisinde poğaça ile birlikte çay ikramında bulunmuş oldu.

Üniversitelerin yeni eğitimle beraber öğretim dönemi içerisinde bütün öğrencilere başarılar dilemiş olan Gölbaşı Belediye’sinin Başkanı olarak görev yapan Ramazan Şimşek, Gölbaşı Belediyesi ekipleri olarak her zaman üniversite gençliğinin yanlarında bulunacaklarını açık bir şekilde ifade etti.

Gölbaşı içerisinde gençlere yönelik olarak bir çok önemli projeyi hayata geçirmiş olduklarını ve bundan sonraki süreç içerisinde de daha önemli işlere başlayacak olduklarını müjdelemiş olan Başkan Şimşek; ülkede herhangi bir şekilde emsali bulunmayan ve Gölbaşı ilçesinde hayata geçmiş olan Bilardo Turnuva Tesisi Temel atma törenlerini Semih Saygıner’in katılımıyla gerçekleştirmiş olduklarına değinerek 2.000 metrekarelik bir inşaat alanı bulunan bilardo kompleksiyle alakalı çok alışarak son aşamaya gelmiş olduklarını ifade etti. Söz konusu tesisin hem spora hem ise Gölbaşı ilçesine anlam katacağını söyledi.. Dünya ile birlikte Avrupa şampiyonaları’nın burada gerçekleşeceğine de değinen Başkan Şimşek. Amerika Birleşik Devletleri’nden Japonya’ya, İspanya’dan Kore ve ayrıca Vietnam’a kadar tüm dünya şampiyonlarına burada ev sahipliği yapacak olduklarını ve aynı zamanda spor denildiği zaman akla Ankara ile birlikte Gölbaşı geleceğini söyledi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.