Lüleburgaz Belediyesi asfaltlama çalışmalarına devam ediyor

56

Durak Mahallesi’nin ana arterleri arasında yer alan İnönü 1 Cadde de olmak üzere mahallenin pek çok bölgesi üzerinde çift kat sathı kaplama çalışmalarını bitirmiş olan Lüleburgaz Belediyesi, gelecek süreç içerisinde 10 metrelik uzunluğa sahip asfalt çalışması gerçekleştirmiş olacak.

Lüleburgaz Belediyesi Durak Mahallesi içerisinde gerçekleştirmiş olduğu çalışmalarının çok önemli bir bölümünü tamamlamış durumda. Mahallenin pek çok farklı noktası üzerinde kaldırımla beraber altyapı çalışmalarını da tamamlamış olan Lüleburgaz Belediyesi gelecek günler içerisinde Demir Hattı Caddesi üzerinde asfalt çalışması başlatmış olacak. Bunla beraber mahalle üzerinde 2021 senesi programının kapsamında toplam 10.000 metrelik uzunluğa sahip asfalt çalışması gerçekleştirilmiş olacak.

Durak Mahallesi içerisinde gerçekleştirilmiş olan çalışmalarla alakalı çok önemli bilgiler aktaran Fen İşleri Müdürü olarak görev yapan Mehmet İbrikçi, Durak Mahallesi içerisinde kaldırımla beraber altyapı çalışmalarının tamamlanmasının hemen sonrasında yollar üzerinde reglaj çalışmalarının yapılmakta olduğunu açıkça ifade ederek, 2021 senesinde tam tamına 10.000 metrelik uzunluğa sahip yol yapımı gerçekleştirilecek olduğunu ifade etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.