Gölbaşı Zabıta Ekipleri göz açtırmadı

59

Gölbaşı Belediyesinin Başkanı olarak görev yapan Ramazan Şimşek Zabıta Haftası’ndan dolayı Gölbaşı Zabıta Müdürlüğü’ne ziyaretler gerçekleştirdi. Şimşek, söz konusu bu ziyaretler sırasında gerçekleştirilmiş olan başarılı operasyona yönelik teşekkürlerini de iletmiş oldu.

Gölbaşı Belediyesinin Zabıta Ekipleri kurmuş oldukları Sivil Zabıta Ekipleri’yle beraber Gölbaşı Merkez İçerisinde su satıcısı kılığına girerek dilencilik yapmakta olan kişileri ise suç üstü bir şekilde yakalamış oldu. Yakalanmış olan bu 4 tane dilenciye 5326 Sayılı Kabahatler Kanunu’na uygun bir şekilde idari para cezası uygulaması yapıldı. Yakalanmış olan dilenciler ise ilçe dışına çıkartılmış oldu.

Zabıta Haftası’ndan dolayı Zabıta Müdürlüğü’ne özel bir ziyaret gerçekleştirmiş olan Gölbaşı Belediye’sinin Başkanı olarak görev yapan Ramazan Şimşek; görevlerinin gereğince Gölbaşı Belediyesi’nin gözü ve kulağı olarak öne çıkan Zabıta Teşkilatı’nın belediyeyle vatandaşların arasında adeta bir köprü vazifesi gördüğüne değindi. Yapmış olduğu uygulamaların yanı sıra özel denetimlerle bölgede yaşayan vatandaşlara güvenli, sağlıklı ve çok daha düzenli bir ortam sağlamakta bulunan Gölbaşı Belediyesi’nin zabıta ekiplerine çalışmalarının yanı sıra geçmiş olduğumuz günlerde gerçekleştirmiş oldukları başarılı operasyonlarından dolayı da teşekkürlerini iletti

Ziyaretten duymuş oldukları memnuniyeti dile getirmiş olan zabıta personeli de Başkan görevinde bulunan Ramazan Şimşek’e teşekkürlerini iletti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.