Şişi Belediyesi öğrencileri tercih döneminde de yalnız bırakmıyor

27

Şişli Belediyesi, Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı’nda (YKS) başarılı olmayı başaran üniversite adaylarına 7 Ağustos ila 10 Ağustos tarihlerinin arasında ‘Üniversite Tercih Danışma Günleri’ düzenlemiş olacak. Şişli Belediyesinin Ana Hizmet Binası girişinin yanı sıra Maçka Demokrasi Parkı ile birlikte Şişli Camii Meydanı’nda kurulmuş olan stantlar içerisinde rehber öğretmenler, aday olanlara tercihleri konusunda yardımcı olacak.

Şişli Belediyesi, tercih dönemi içerisinde üniversite adaylarının yanlarında olmayı da devam ettiriyor. Belediye, bu maksatla üniversite adaylarına özel olarak 7 Ağustos ile 10 Ağustos tarihlerinin arasında ‘Üniversite Tercih Danışma Günleri’ düzenlemeye başlıyor.

Şişli Belediyesi’nin Ana Hizmet Binası girişi’nin yanı sıra Maçka Demokrasi Parkı ile birlikte Şişli Camii Meydanı’nda oluşturulmuş olan stantlar içerisinde görev alacak rehber öğretmenler; pandeminin mevcut durumdaki kurallarına uygun bir şekilde 11.00 ila 17.00 saatlerinin arasında, aday olanlara tercihleri konusunda yardımcı olmayı sürdürecek.

Adayların, geleceklerini çok daha doğru bir şekilde planlamalarına destek olmayı amaç edindiklerini ifade eden Şişli Belediyesinin Başkanı olarak görev yapan Muammer Keskin, ‘Gençler bizim ülkemizin aydınlık geleceğidir. Sürekli olarak olduğumuz gibi, yaşamlarının dönüm noktası olarak öne çıkan tercih dönemlerinde de gençlerimizin yanındayız’ ifadelerine yer verdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.