Süper Loto bu defa Hendek’e kazandırdı

61

6 Temmuz Salı gecesinde düzenlenmiş olan Süper Loto çekilişi esnasında şans, Sakarya ilinin Hendek ilçesi içerisinden bir talihliye gülmüş durumda. Hendek ilçesinde oynanmış olan Süper Loto kuponuna tam tamına 45.177.773 Türk Lirası tutarında bir ikramiye isabet etmiş oldu. Sisal Şans, en son 15 Nisan 2021 tarihi içerisinde gerçekleştirmiş olduğu Süper Loto çekilişi esnasında da bir kişiye 19.944.580 Türk Lirası tutarında para kazandırmıştı. Sisal Şans şirketi aracılığıyla yapılmış olan açıklama içerisinde oyunseverlere kazandırmaya devam edileceği de vurgulanmış oldu.

Biletin oynanmış olduğu Milli Piyango bayi işletmecisi olarak görevli Hikmet Özgü, öğrendiklerinde çok mutlu olduklarını, şansın herkese gülebileceğini ve bunu görmüş olduklarına değindi. Yeni oyunlar sebebiyle müşterilerden talep arttığını da ifade eden Özgü, artık daha da çok şans oyunu oynanacağını düşündüğünü ifade etti.

Yaygın bir durumdaki erişim ağının yanı sıra şans oyunları alanı içerisindeki global deneyiminden dolayı Türkiye ekonomisine katkı sunma amacıyla yola çıkmış olan Sisal Şans’ın 6 Temmuz Salı gecesinde düzenlemiş olduğu Süper Loto Çekilişi, 1 kişiye tam tamına 45 milyon 177 bin 773 Türk Lirası tutarındaki bir ikramiye kazandırmış oldu. ‘Oynamaya, şansa, eğlenceye yeniden başlayacağız’ şeklindeki sloganla çalışmalarına devam etmekte bulunan Sisal Şans’ın düzenlemiş olduğu Süper Loto çekilişi esnasında 45 milyon 177 bin 773 Türk Lirası tutarındaki büyük ikramiye; 21, 22, 28, 47, 48, 54 şeklindeki sayılara isabet etmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.