Papara Card İle İnternetten Alışveriş Yapılır Mı?

68

Papara Kırmızı Beyaz Logo KareBu yazımızda Papara Card kullanımında internetten alışveriş yapılır mı yapılmaz mı buna değineceğiz. Alt kısımdan okuyabilir ve Finanstan.com sitemize yorumlarınızı iletebilirsiniz.

Papara Card İle İnternetten Alışveriş Yapılır Mı?

Papara kullananlar, Papara’nın duyurusuyla birlikte Papara Card almaya başladılar.

Bunun sebebi Papara Card’ın çok avantajlı ve yaş sınırı olmayan bir kart olmasıdır.

Papara Card alanların ise ilk sorduğu soru internetten alışveriş yapılıp yapılamayacağıdır.

Papara Card bir mastercard olduğu için internet üzerinden mastercard ile alışveriş yapmanıza izin veren her yerden dijital alışveriş yapabilirsiniz.

Papara Mastercard kart sistemine sahiptir. Bir banka kartıdır.

Banka kartları da internet üzerinden alışveriş yapabilmenize olanak sağlamaktadır.

Eğer bir Papara Card kullanıyorsanız mastercad olan yerlerde internet alışverişi yapabilirsiniz.

Hem de çok kolay bir şekilde yapmanız mümkündür.

Papara kullanan arkadaşların merak ettiği bir diğer konu da Papara EFT ücreti alır mı almaz mı konusudur.

Papara kullanırken zaten kullanıcılar arası para transferine izin vardır. Başka hesaplara para transferi yapabilmeniz için paranızı kendi banka hesabınıza çekerek başka bir hesaba para gönderimi yapabilirsiniz.

Papara’ya para yüklerken ya da Papara’dan para çekerken hiçbir şekilde komisyon ödemezsiniz. Çünkü Papara bu işlemleri aynı bankalar üzerinden gerçekleştirir, çapraz işlem yapar ve sizlerden komisyon almadan paranızı gönderir.

Diyelim ki kendi banka hesabınız Ziraat Bankası ve İş Bankası hesabınız da var. Paranız Papara’da ve İş Bankası hesabı olan birine para göndereceksiniz. Oysa İş Bankası hesabınızda para kalmamış.

Bu durumda yapmanız gereken Papara’dan paranızı İş Bankası hesabına çekmek ve oradan havale yapmaktır. Böylece EFT yapmamış ve komisyon da ödememiş olursunuz.

Aynı şekilde eğer paranız banka hesabında varsa ama Papara’da yoksa o zaman paranızı Papara’ya atarak Papara üzerinden komisyon ücreti ödemeden yine kendi hesabınıza sıfır kesinti ile paranızı çekebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.