Papara Hesabına Para Ne Zaman Geçer?

33

Papara Logosu (Pa-Pa-Ra şeklinde)Papara hesabınıza para yüklediniz ve paranız hala hesabınıza geçmedi mi? Papara hesabınıza paranızın ne zaman geçeceğini mi merak ediyorsunuz? O zaman doğru içeriğindesiniz. Alt kısımdan okuyabilirsiniz.

Papara Hesabına Para Ne Zaman Geçer?

Papara iş yoğunluğuna bağlı olarak 15 dakika içerisinde paranızı işleme koyar ve bakiyenize işler. 15 dakika içerisinde paranız hesabınıza geçmediyse biraz daha beklemeniz gerekebilir.

Bazen Papara iş yoğunluğu fazla olacağı için paranızın hesabınıza geçmesi biraz daha zaman alacaktır. Ama doğru bir şekilde paranızı yatırdıysanız, endişe etmenize gerek yok!

Papara hesabınıza 15 dakika içinde paranız yüklenmediyse bir 15 dakika daha bekleyin. Bu 15 dakika sonunda da paranızı Papara hesabınızda göremezseniz, o zaman tek yapmanız gereken müşteri temsicilerinden birine bağlanmaktır.

Ayrıca internet üzerinden canlı chat ekranını da kullanabilirsiniz. Müşteri temsilcileri ilgilenecektir.

Papara ya da Papara Card kullanmanızın hiçbir önemi yoktur. Öncelikle hangi bankanın ATM’si üzerinden para yükleyecekseniz onu belirlemelisiniz. Papara hesabınıza giriş yapın ve para yükleme kısmından ATM seçeneğini seçin. Size gösterilen IBAN numarasına parayı yatırın. Bu parayı kartsız işlem yapmayı kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Daha sonra belirlediğiniz ATM’ye gidip paranızı yatırmalısınız. Bundan sonraki işlemler aynen aşağıda yer aldığı gibi olacaktır:

1- Papara internet şubesine giriş yapın.

2- İnternet şubesine giriş yaptıktan sonra ATM ile para yükleme seçeneğini görün ve ona tıklayın.

3- Daha sonra yapmanız gereken hangi bankanın ATM’si üzerinden para yüklediyseniz onu seçmektir.

4- Bankayı seçtikten sonra yüklediğiniz tutarı tam olarak yazın ve onaylayın.

5- Böylece paranız Papara hesap bakiyenize yansıtılacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.