Banka kartını kullanarak RP nasıl alınır?

14

Banka kartıyla RP alımı yapma amacıyla ilk olarak banka kartınızı internet alışverişlerine açtırmanız gereklidir. Aksi bir durumda elinizde yer alan banka kartıyla alışveriş yapmanız olanaklı olmayacaktır.

Bu durumda banka kartınızı internet alışverişlerine nasıl açacağınızı öğrenmek istediğinizi duyar gibi oluyorum.

Tek yapmanız gereken daha önce bu bağlantıda anlattığımız banka kartlarının internet alışverişine nasıl açıldığı konusunu okumak. Bu sayede kartınızı internet alışverişine açabilirsiniz.

Banka kartları mastercard oldukları için bu tür alışverişlere kapalı oluyorlar. Bunu hallettikten sonra Google’ye riot points al ya da RP al yazın.

Karşınıza birçok RP satışı yapan web sitesi çıkacaktır. Artık bunlardan herhangi birine tıklayabilir ve mastercard seçeneğini kullanarak RP alabilirsiniz.

Kredi kartı seçeneğinde de banka kartı kabul etmektedir bazen. Bunu da göz ardı etmeyiniz. Çoğu arkadaş VİSA yazdığı için şansını denemiyor. Bu yüzden RP alınamayacağını düşünüyor. Aslında öyle bir şey yok. Karttan alıyorsanız VİSA kısmından almanız mümkün olabiliyor. Daha önce birkaç kere denemiştim, VISA yazmasına rağmen Master Card ile de alışveriş yapılan pencereler var. Denemeyi unutmayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.