CHP Hem denizcileri hem de esnafı dinledi

104

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Bodrum İlçe Örgütü esnafla beraber denizcileri de ziyaret edip, onların problemlerini dinlemiş oldu.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Muğla Milletvekili olarak görev yalan Suat Özcan ile birlikte Cumhuriyet Halk Partisi’nin Bodrum İlçe Başkanı olarak görev yapan Halil Karahan ve de yönetim kuruluyla beraber üyelerin katılımlarıyla Esnaf Odasının Başkanı olarak görevli Erdoğan Başeğmez’i ve onun ardından da Denizciler Derneğinin Başkanı olarak görevli Erol Erdoğan’la beraber yönetimini ziyaret etmiş oldu.

Gerçekleştirilmiş olan bu ziyaret kapsamında esnaf ile birlikte denizcilerimizin problemlerini dinlemiş olan Cumhuriyet Halk Partisi’nin heyeti, problemlere yönelik çözüm önerileri ile birlikte yapılması gerekli olanları da açıkça anlatmış oldu.

Diğer taraftan Cumhuriyet Halk Partisi’nin İlçe Başkanı olarak görev yapan Halil Karahan, Muğla İl yöneticileri arasında yer alan Mümtaz Özçelik ve ayrıca yönetim kurulu üyeleriyle beraber Gençlik Kollarının Başkanı olarak görev yapan Göksel Billur ve İl Gençlik Kollarının yönetim kurulunun üyeleri, İlçe Gençlik Kolları Başkanı olarak görev yapan Alkım DenizaslanıYla yönetim kurulunun üyelerini de ilçe başkanlığında ağırlamış oldu. Cumhuriyet Halk Partisi’nde olan Karahan bu söz konusu ziyaretin sonrasında da Belediye Başkanı olarak görev yapan Ahmet Aras ile birlikte Başkan yardımcısı olarak görevli Emel Çakaloğlu’nu makamları içerisinde ziyaret etmiş olduklarını ifade etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.