Yeni Halk Ekmek büfeleri yakın zamanda yeni sahibine kavuşmuş olacak

7

Büyükşehir Belediyesinin Halk Ekmek Fabrikası kent merkezinin haricinde çevre ilçeler içerisinde de ekmek satış büfelerini yaygınlaştırmayı sürdürüyor. Halk Ekmek Fabrikası 5 Şubat 2021 tarihi içerisinde noter huzurunda yapacak olduğu özel bir kura çekilişi gerçekleştirilerek; Altındağ ilçesinin yanı sıra Yenimahalle ilçesi ile birlikte Keçiören ilçesi, Çankaya ilçesi, Ayaş ilçesi, Etimesgut ilçesi, Çubuk ilçesi, Polatlı ilçesi, Haymana ilçesi, Temelli ilçesi, Yenikent ilçesi ve Sincan ilçesinde toplam olarak 19 tane Halk Ekmek büfesini yeni sahiplerini belirleyerek teslim etmiş olacak.

Ankara Büyükşehir Belediyesine bağlı Halk Ekmek Fabrikası, ekmek satışıyla alakalı büfelerin sayısını çoğaltıp, hijyenik bir şekilde ve de uygun fiyata sahip ürünlerini Başkentlilerle buluşturmayı sürdürüyor.

Merkez haricinde çevre ilçeler içerisinde de halk ekmek büfelerini yaygın hale getiren Halk Ekmek Fabrikası; Keçiören ilçesinin yanı sıra Altındağ ilçesi ile birlikte Yenimahalle ilçesi, Çankaya ilçesi, Ayaş ilçesi, Etimesgut ilçesi, Çubuk ilçesi, Polatlı ilçesi, Haymana ilçesi, Temelli ilçesi, Yenikent ilçesi ve de Sincan ilçesinde 2021 senesinin ilk satış büfelerini hizmete açma konusunda hazırlıklar yapıyor.

Farklı nedenlerden dolayı boş bulunmakta olan toplamda 19 tane Halk Ekmek büfesiyle ilgili olarak 5 Şubat 2021 Cuma gününde saatler 14:00’ı gösterirken noter huzuru içerisinde kura çekilişi yapılmış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.