Emirates tekrar İstanbul’a uçacak

17

Emirates havayolları, 21 Aralık tarihinden itibaren İstanbul iline günlük uçuşlarına tekrardan başlayacak olduğu konusunda bir duyuruda bulundu.

Güvenli bir durumdaki seyahat etme talebinin kademeli bir şekilde dönüş yapmasıyla beraber, Emirates şirketi yolcularına güvenli bir durumda ve tamamen keyifli bir seyahat deneyimi sunmaktayken, uçuş ağını da genişletmeyi sürdürmekte. Havayolu uçağın yanı sıra yerde de kendisine özgü ürünleriyle beraber hizmetlerini geri getirmeye başlamış durumdayken, bütün Emirates temas noktaları üzerinde katı sağlıkla beraber hijyen önlemlerini de uygulamaya koymuş oldu.

İstanbul ilinin ilave edilmesiyle beraber, Emirates şirketinin Avrupa ağını tam tamına 31 tane destinasyona genişletmiş durumdayken yolcuların Dubai kenti içerisinde tek bir aktarmayla çok daha geniş global ağında yer alan uçuş noktalarına güvenli bir şekilde ve basitlikle ulaşmasını sağlamakta. Emirates şirketinin EK 121 sayısına sahip uçuşu Dubai üzerinden saatler 14:20’yi gösterirken kalkıp İstanbul Havalimanı’na da 16:20’yi gösterirken varmış olacak. EK 122 sayısına sahip olan dönüş uçuşu da saatler 20:05’i gösterirken İstanbul Havalimanı üzerinden havalanıp Dubai kentine de 01:20’yi gösterirken varmış olacak.

İstanbul iline ve İstanbul ilinden gerçekleştirilen uçuşlar ise her gün Boeing 777- 300ER modeliyle gerçekleşmiş olacak. Biletlerle alakalı rezervasyonlar emirates.com.tr adresi üzerinden, Emirates Uygulamasının üstünden, Emirates satış büroları üzerinden, seyahat acenteleri içerisinden ve de online seyahat acentelerinden gerçekleştirilebilmekte olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.