29 Ekim için özel bir projeye imza attı

28

Aranjör ve Dj olarak ön plana çıkan Mahmut Görgen 29 Ekim için ulu önde Mustafa Kemal Atatürk’ün sesini kullanarak yaptığı açıklama ile gönülleri fethetti. ‘Ne Mutlu Türk’üm Diyene’ ismiyle paylaşmış olduğu single çalışmasına klip çekerek dijital platformlarda paylaşmış olan Mahmut Görgen kısa sürede büyük bir beğeni aldı.

Görgen söz konusu bu şarkısıyla ilgili olarak:” bu zamana kadar yapmış olduğum en anlamlı ve özel projelerden bir tanesiydi. Projeye başlarken fazlasıyla heyecanlıydım ve çok büyük bir özenle hazırladım. Klip için planımızı yaparak çektiğimizde ise oldukça mutluydum ve yayın gününü heyecanla bekledim. Yayınladığımızda aldığım olumlu geri dönüşler ise iyi bir iş yaptığımızın kanıtı niteliğindeydi. Ne mutlu Türk’üm Diyene” ifadelerine yer verdi.

İstanbul’da pandemiden dolayı çok küçük bir ekiple çekilmiş olan klibin yönetmen koltuğunda Mahmut Duran yer alırken klip içerisinde genç oyunculardan Tuna Gürcoşkun’da Mahmut Görgen’de eşlik eden isimlerdendi. Klipte keman çalan ünlü oyuncu Tuna Gürcoşkun: “Böyle bir projede yer almak benim için gurur vericiydi. Projede yer almaktan dolayı da çok mutlu oldum, ne mutlu Türk’üm diyene” ifadelerine yer verdi. Görgen Prodüksiyon etiketiyle müzik severlerle buluşan ‘Ne Mutlu Türk’üm Diyene’ isimli çalışma tüm dijital platformlarda yer aldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.