Şanlıurfa’daki trafik kazasında iki kişi yaşamını sürdürdü

21

Şanlıurfa ila Gaziantep karayolu üzerinde mısır yüklü tırla beraber otomobilin çarpışması sonrasında gerçekleşmiş olan kaza esnasında iki kişi yaşamını yitirmiş durumdayken, bir kişinin de yaralanmış olduğu açıklaması yapıldı.

Şanlıurfa ili içerisinde, br tane tırla otomobilin çarpışması sonrasında gerçekleşmiş olan bir trafik kazası esnasında iki kişi yaşamını yitirmiş durumdayken, bir kişinin de yaralanmış olduğu açıklaması yapıldı. Söz konusu bu kaza, dün sabah saatlerine doğru Şanlıurfa ila Gaziantep karayolunun altmışıncı kilometresi içerisinde gerçekleşmiş oldu. Kadir Ç.’nin kullandığı 35 UJB 47 plakasına sahip mısır yükü bulunan tır, Ahmet Ç’nin kullanmakta olduğu 27 J 1290 plakasına sahip bir otomobille çarpışarak kaza yaptı. Kazanın ihbarı ile birlikte bölgeye ulaşmış olan sağlık personelinin yapmış olduğu kontrol esnasında otomobili kullanan Ahmet Ç’nin yaşamını yitirmiş olduğunu belirlemiş durumda.

Söz konusu bu kaza esnasında ağır yaralanmış olan Tugay V. ile birlikte Mehmet K. da kazanın gerçekleştiği bölgeye intikal eden ambulanslar ile birlikte Suruç Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Acil servis içerisinde tedavi altına alınmış olan yaralılardan Tugay V., doktorların tüm gerçekleştirilen müdahalelere karşın yaşamını yitirdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.