İyi Parti içerisindeki kavga devam ediyor

121

İYİ Parti’nin Genel Başkanı görevinde bulunan Meral Akşener, İl Başkanı görevinde bulunan Buğra Kavuncu’nun FETÖ’cü olduğunu ileri süren Ümit Özdağ’a, ‘Bunları ifade edenler yalancıdır’ şekline bir yanıt vermiş idi. Özdağ bunun hemen sonrasında ise bir tane açıklama daha yapıp, ‘Operasyon aramaka olanlar son iki kongrede gerçekleşen kirli tezgahları kurgulayanlar ile birlikte bombanın pimini ilk çekenlere şöyle bir baksın” ifadelerine yer verdi.

Geçmiş olduğumuz akşam Ahmet Hakan’ın sunmakta olduğu Tarafsız Bölge adlı programa konuk olarak katılan İYİ Parti’nin İstanbul Milletvekili görevinde bulunan Ümit Özdağ, İYİ Parti’nin lideri görevinde bulunan Meral Akşener’in politikalarını eleştirme esnasında partinin Halkların Demokratik Partisi’ne yakınlaşmakta olduğunu; İYİ Parti’nin İstanbul İl Başkanı görevinde buluna nBuğra Kavuncu’nun FETÖ’cü bir durumda bulunduğunu ileri sürmüştü. Özdağ’ın yapmış olduğu açıklamalar İYİ Parti’de adeta bir deprem etkisi yaratmış durumdayken İYİ Parti’nin İstanbul İl Başkanı görevinde bulunan Kavuncu söz konusu bu iddiaları çok sert bir dille yalanlamış oldu.

İYİ Parti’nin lideri görevinde bulunan Akşener ise Kavuncu’nun Özdağ ile alakalı suç duyurusunda bulunacak olduğu konusunda bir açıklamada bulundu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.