Acil Nakit Kredisi Veren 4 Banka

20

ENPARA Kredi
QNB Finansbank’ın en çok kullanılan uygulaması olan ENPARA, online bankacılık konusunda ciddi bir kitleye sahiptir. Bu nedenle ATM’lerden rahatlıkla işlem yapabilirken banka şubelerine giderek farklı limitlerde hizmet alabilirsiniz. ENPARA üzerinden alabileceğiniz hızlı kredi, 30 bin TL ile sabitlenmiştir. Bazı dönemlerde bu rakamın arttığını söylemek mümkündür. Ayrıca bu kredide tahsis ücreti alınmamaktadır. Son zamanlarda acil nakit kredisi veren bankalar denildiğinde akla gelen ilk uygulama olduğunu da söyleyebiliriz.

Odeabank Acil Kredi
Gelir belgesi talep eden Odeabank aslında diğer bankalara göre farklı bir işleyişle hizmet vermektedir. Gelir belgesinin uygunluğu durumunda 35 bin TL’ye kadar nakit kredisi alabileceğiniz bu bankanın diğer kredi miktarları da bir hayli yüksektir. Elbette kredi notunun uygun olması halinde bankanın sunduğu diğer hizmetlerden de anında faydalanabilirsiniz.

CEPTETEB Acil Kredi
Türkiye Ekonomi Bankasının kapsamlı bir uygulaması olan CEPTETEB, 30 bin TL’ye kadar acil kredi vermektedir. Ayrıca bu kredide tahsis ücreti yoktur. Genelde TEB müşterilerine özel kampanyalar düzenlemektedir. Yine de acil nakit kredisi veren bankalar arasında mutlaka TEB’in değerlendirilmesi önemlidir. Çünkü düşük faiz oranlarıyla da zaman zaman gündeme gelen TEB, kendi müşterileri için konut, ihtiyaç ve taşıt kredilerinde esneklik sunmaktadır.

Aktifbank Acil Kredi
Aktifbank’ın uygulaması olan ‘N Kolay Kredi’ sayesinde aynı gün kredinizi alabilirsiniz. Genelde 30 bin TL’ye kadar acil kredi veren Aktifbank, kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Fakat gelir belgesi hazırlamanıza gerek yoktur. Bu nedenle Aktifbank şubelerine giderek hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Ya da müşterisi iseniz online olarak başvuru yapabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.