Trump’a hastaneye kaldırılmadan önce oksijen takviyesi de yapmışlar

17

Yeni tip olarak karşımıza çıkan koronavirüse yakalanmış olan Amerika Birleşik Devletleri’nin Başkanı görevinde bulunan Donald Trump’a cuma gününde hastaneye kaldırılmadan hemen öncesinde oksijen verilmiş olduğu ortaya çıkmış durumda.

Amerika Birleşik Devletleri medyası üzerinde geniş bir yer bulan ve ismi verilmeyen bir yetkiliye dayandırılmış olan söz konusu haberde, Trump’a geçmiş olduğumuz gün oksijen takviyesi yapılmış olduğu ifade edildi. Yetkili isim, geçmiş olduğumuz gün helikopter ile Walter Reed Askeri Hastanesine kaldırılmadan hemen öncesinde Trump’a bir müddet boyunca oksijen desteği verilmiş olduğunu açıkça belirtti.

Diğer taraftan ise Amerika Birleşik Devletleri’nin Başkanı görevinde bulunan Trump, Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu bir açıklama üzerinde, sağlık durumunun iyi olduğunu açık bir şekilde ifade etti.

Perşembeyi gününü Cuma gecesine bağlamakta olan gece yarısında Twitter hesabı üzerinden Kovid-19’a yakalanmış olduğu konusunda duyuruda bulunan Trump, geçmiş olduğumuz gün ise başkent Washington DC’ye yarım saat uzaklıkta yer alan Maryland eyaleti içerisindeki Walter Reed Askeri Hastanesine götürülmüştü. Trump’ın doktoru görevinde bulunan Sean Conley, sabah saatlerine doğru yapmış olduğu açıklama üzerinde, Başkan görevinde bulunan Trump’ın durumunun bu sabah saatlerinden itibaren çok iyi olduğunu açıklanmıştı..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.