Baba Vanga’nın yeni kehaneti tüyleri ürpertti

19

Tarihte yer alan en büyük kahinlerinden biri olarak öne çıkan Baba Vanga’nın destekçileri, Bulgar asıllı kâhinin Amerika Birleşik Devletleri Başkanı görevinde bulunan Donald Trump’ın koronavirüse yakalanacak olduğunu bildiğini belirtti. Kâhine bakılırsa Trump’ta bir de beyin tümörü meydana gelecek ve bundan dolayı sağır kalmış olacak.

Amerika Birleşik Devletleri’nin Başkanı görevinde bulunan Donald Trump’ın koronavirüse yakalanmış olması dünya medyasının da gündemine oturmuş durumda. Trump’ın sağlığının ne durumda olduğundan koronavirüsü kimlere bulaştırmış duruma bulunacağına kadar onlarca sayıda haber yer almaya başlamışken, İngiliz basın mensupları da Trump’ın akıbetiyle alakalı olarak tüyleri ürpertecek bir iddiaya yer vermiş oldu. Daily Star tarafından yapılmış olan habere bakılırsa daha öncesinde 11 Eylül tarihinde gerçekleşen saldırılardan Brexit’e, Sovyetler Birliği’nin dağılma aşamasından koronavirüsle alakalı salgına kadar bie çok şeyi söylediği ileri sürülen Bulgar kâhinlerden Baba Vanga’nın destekçileri tekrardan bomba gibi bir iddiada bulunmuş durumda.

1996 senesinde yaşamını yitirmiş olan Baba Vanga’nın destekçisi olanlar, kadının son dakikalarına kadar kehanetlerde bulunmuş olduğunu ve bunları da bütün dünyayla paylaşmış olduklarını ileri sürüyor. Buna bakılırsa da Baba Vanga, Amerika Birleşik Devletleri Başkanı’nın 2020 senesinde çok gizemli bir hastalığa yakalanacak olduğunu, buna bağlı bir şekilde sağır kalacak olduğunu ve beyin tümörünün meydana geleceğini iddia etti. Baba Vanga’nın destekçisi olanlar, koronavirüse yakalanmış olan Trump’ın akıbetinin bu olabileceğini savunmaya başladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.