Meteoroloji’den 5 tane il için yeni uyarı

30

Adana ilinin yanı sıra Kahramanmaraş ili ile birlikte Osmaniye ili, Tunceli ili,, Giresun ili, Bingöl ilinin çevreleriyle Sivas ili ve Kayseri ilinin doğu bölgesinde kısa zamanlı sağanak ve gök gürültülü bir şekilde sağanak yağışın etkili bir durumda bulunacağını açıklamış durumda.

Doğu Karadeniz bölgesinin iç kesimleriyle beraber Doğu Anadolu Bölgesinin kuzeyiyleAdana ilinin yanı sıra Kahramanmaraş ili ile birlikte Osmaniye ili, Tunceli ili, Giresun ili, Bingöl ilinin çevreleriyle Sivas ili ve Kayseri ilinin doğu bölgesinde kısa zamanlı sağanak yağış ve gök gürültülü sağanak yağış beklenmekte. Meteorolojinin Genel Müdürlüğü aracılığıyla yapılmış olan en son değerlendirmelere bakılırsa, bu akşam saatleri itibariyle yarın akşama kadar ülkenin tamamı da parçalı bulutlu ve yer yer çok bulutlu bir durumda bulunacak.

Doğu Karadeniz Bölgesinin iç kesimiyle beraber Doğu Anadolu Bölgesinin kuzeyi ile birlikte Osmaniye ili, Adana ili, Kahramanmaraş ili, Tunceli ili, Giresun ili ve de Bingöl ilinin çevreleriyle Sivas iliyle Kayseri ilinin doğu bölgesinde kısa zamanlı ve yerel olmak üzre sağanak yağış ve gök gürültülü sağanak yağış beklentisi var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.