Bahçede başlayan tartışmada eşini öldürdü ve sonra intihar etti

34

Konya ilinde bir karı kocanın arasında başlayan tartışma kanlı bitmiş oldu. 87 yaşında bulunan adam, bahçe kısmında tartışmaya başlamış olduğu eşini başından vurup öldürmesinin hemen ardından aynı silahı kullanarak intihar etmiş oldu.

Konya ili içerisinde Hüseyin A. (87) adlı bir vatandaş, evlerinin bahçe kısmında tartışmaya başladığı eşi Fatma A’yı (66) tabanca ile başından vurup öldürdükten hemen sonrasında aynı silahı kullanarak intihar etmiş oldu.

Elde edilmiş olan bilgilere bakılırsa söz konusu bu olay saatler 14:00 civarında Yaylapınar Süleymaniye Mahallesinde yer alan Süleymaniye Caddesi içerisinde gerçekleşti. Hüseyin A. ile birlikte eşi Fatma A.’nın arasında evlerinin bahçe kısmında henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı tartışma meydana geldi.

Söz konusu bu tartışma esnasında ruhsatsız durumdaki tabancasını çekmiş olan Hüseyin A., eşi olduğu öğrenilen Fatma’yı başından vurmuş oldu. Fatma A. kanlar içerisinde yere yığılmış durumdayken, Hüseyin A. bu defa da tabancayı kendi göğsüne dayadıktan hemen sonra tetiği çekmiş oldu. İhbarda bulunulmasının hemen sonrasında olayın gerçekleştiği yere polis ekipleri ile birlikte sağlık ekipleri sevk edilmiş oldu. Sağlık personellerinin yapmış olduğu kontroller esnasında, Hüseyin ile birlikte Fatma A. çiftinin yaşamını yitirmiş olduğu tespit edildi. Her iki tanesinin de ikinci evlilikleri olduğu öğrenilen çiftin cenazeleri, otopsi yapılması amacıyla morga kaldırılmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.