Metro istasyonunda intihar

12

İstanbul ilinde yer alan Mecidiyeköy metro istasyonu içerisinde bir şahıs intihar etme girişiminde bulunmuş oldu. Ayağının koptuğu açıklanan ve ağır yaralı bir şekilde hastaneye kaldırılmış olan şahıs ise kurtarılamadı.

Şişli ilçesinde yer alan Mecidiyeköy’de 26 yaşında bulunan Irak vatandaşlarından Zeynel Abidin A. intihar etme girişiminde bulundu. İntiharla alakalı girişimin hemen sonrasında sağlık personellerinin müdahalesi ile beraber hastaneye kaldırılmış olan gencin yaşamını yitirdiği bilgisine ulaşıldı.

Elde edilmiş olan bilgilere bakılırsa bu olay saatler 08:30 civarında Şişli-Mecidiyeköy Metro istasyonu içerisinde gerçekleşti. Elde edilen bilgilere bakılırsa, sabah saatlerine doğru genç bir kişi tren yanaştığı esnada raylara atlayıp intihar etme girişiminde bulunmuş oldu. Genç adam trenin altında kalmış durumdayken metro istasyonu içerisindeki diğer yolcular da tahliye edilmiş oldu. İhbarda bulunulmasının sonrasında olayın gerçekleştiği yere sağlık ekiplerinin yanı sıra itfaiye ekipleri ile birlikte polis ekipleri de sevk edilmiş oldu.

Metro istasyonunun girişleriyle birlikte çıkışları da emniyet şeridi çekilerek kapatılmış durumdayken, metro seferleri de durdurulmuş oldu. Çok kısa bir zaman sonrasında olayın gerçekleştiği yere intikal eden itfaiye ekipleri, raylarda yer alan genci kurtarıp sağlık ekiplerine teslim etmiş oldu. Sağlık personellerinin ilk müdahalesinin hemen sonrasında ayağının koptuğu bilgisine ulaşılan ağır yaralı bir durumdaki genç, sedye ile dışarıya çıkartılmasının ardından ambulansla hastaneye kaldırılıp tedavi altına alınmış oldu.

Şişli ilçesinde yer alan Mecidiyeköy metro istasyonu içerisinde raylara atlayıp intihar girişiminde bulunmuş olan Irak uyruğuna sahip Zeynel Abidin A.’nın yaşamını yitirdiği bilgisine ulaşıldı. Metronun görevli durumdaki makinisti de polis memurları tarafından ifadesi alınmak amacıyla emniyete getirilmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.