İnşaat işçisi çalıştığı inşaattan düşerek yaşamını yitirdi

10

Antalya ilinde yer alan bir inşaatta çalıştığı öğrenilen işçi, dengesini yitirip beşinci kattan aşağıya düşmüş oldu. Göğsünün sol kısmına demir sağlandığı açıklanan talihsiz işçi, olayın gerçekleştiği yerde yaşamını yitirdi.

Antalya ilinde yer alan Manavgat ilçesi içerisinde çalışmakta olduğu inşaatın beşinci kat kısmından düştüğü açıklanan Kenan Kaçmaz (45), göğsüne saplanmış olan bir demirden dolayı yaşamını kaybetti.

Manavgat ilinde yer alan bir inşaat içerisinde çalışmakta olan işçiler arasından Kenan Kaçmaz, geçmiş olduğumuz gün saatler 16:00 civarında dengesini yitirerek, beşinci kattan zemine düşmüş oldu. Düşmüş olduğu yerde yer alan demir parçasının göğsünün sol kısmına sağlanmış olduğu Kenan Kaçmaz, yerde hareketsiz bir şekilde kalmış oldu. Mesai arkadaşlarının ihbarda bulunmasının hemen sonrasında ise olayın gerçekleştiği yere sağlık ekipleri ile birlikte jandarma ekiplerinin sevki yapıldı.

Olayın gerçekleştiği yere intikal eden sağlık ekibinin gerçekleştirdiği kontroller esnasında, Kenan Kaçmaz’ın yaşamını yitirmiş olduğu tespit edildi. Kaçmaz’ın cansız bedeni, Antalya Adli Tıp Kurumu’na götürülmüş oldu. İncelemeler esnasında sinir krizi geçirmiş olan Kenan Kaçmaz’ın arkadaşlarından bazıları da güçlükle sakinleştirilmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.