Antalya ilindeki orman yangını panik yarattı

9

Antalya ilinde yer alan Manavgat ilçesi içerisinde ormanlık bir alanda yangın çıktığı açıklaması yapıldı. Söz konusu bu bölgeye çok fazla sayıda itfaiye ekibi sevk edilerek yangına müdahale edilmeye başlandı. Yangına fazlasıyla yakın bölge üzerinde yerleşim yerlerinin de bulunmakta olduğu bilgisine ulaşıldı.

Antalya ilinde yer alan Manavgat ilçesi içerisinde bir orman yangını meydana geldi. Orman yangının başladığı söz konusu bölgeye çok fazla sayıda itfaiye ekibi sevk edilmiş oldu. İtfaiye personellerinin ise yangına müdahalesi devam ediyor. Gündoğdu Mahallesinde yer alan Vahaplı mevkisi içerisindeki ormanlık alanda yangın meydana geldi. Söz konusu bu yangına Antalya Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı ekiplerle beraber çok fazla sayıda itfaiye ekibi müdahale etmeye başlamış durumda.

Rüzgardan dolayı çok hızlı bir şekilde yayılmaya başlayan söz konusu yangına yakın bölge üzerinde yerleşim yerlerinin de bulunduğu bilgisine ulaşıldı. Yangının kontrol altına alınabilmesi amacıyla da çalışmalar aralıksız olarak devam ediyor..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.