İstiklal Caddesi’ndeki yoğunluk çok korkuttu

35

Yerli turistlerle beraber yabancı turistlerin uğrak noktalarından biri olarak öne çıkan İstiklal Caddesi ile birlikte Taksim Meydanı üzerinde iğne atsan hiç bir şekilde yere düşmeyecek biçimde yoğunluk oluşmuş durumda. Vatandaşların maskenin yanı sıra sosyal mesafeyle alakalı kuralları da unutmuş oldukları göze çarparak büyük bir panik yarattı.

Kurban Bayramı’nın ikinci gününde İstiklal Caddesi’nin yanı sıra Taksim Meydanı üzerinde, adeta iğne atsan yere düşebilmeyecek biçimde yoğunluk oluşmaya başladı. Dikkatleri çekmiş olan yoğunlukta vatandaşlardan bazılarının maske takmamakta oldukları, takmış olanların ise çenesinin alt kısmında takmaları dikkat çekmiş durumda.

Kurban Bayramının ikinci günü içerisinde yerli turistlerle beraber yabancı turistlerin uğrak noktalarından biri olarak öne çıkan İstiklal Caddesi’nin yanı sıra Taksim Meydanı üzerinde adeta iğne atsan yere düşmeyecek bir biçimde yoğunluk oluşması herkesi çok fazla korkutmuş durumda. Sıcak havanın da etkisinden dolayı gezintiye çıkmış olan vatandaşların koronavirüsle alakalı tedbirleri tamamen unutmuş oldukları gözlenmiş durumda.

Cadde üzerinde yürümekte bulunan vatandaşların bir kısmının maske takmamış oldukları, takmış olduklarının da kuralına uygun takmaması çok fazla dikkat çekmiş durumdayken, sosyal mesafeyle alakalı kural da hiçe sayılmış durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.