Muğla Büyükşehir Belediyesi kalplere dokunuyor

23

Evde Bakım Hizmetleri ile birlikte Kırsaldaki Çınarlar Projesi isimli projeler sayesinde vatandaşların evlerine misafir olmaya devam eden Muğla Büyükşehir Belediyesine bağlı ekipler, pek çok farklı konuda ihtiyaç sahibi olan tüm vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor.

Kurulmuş olduğu 2014 senesinden bu zamana kadar vatandaşların sağlıklarına çok fazla önem vermeye devam eden Muğla Büyükşehir Belediyesi, Evde Bakım Hizmetlerinin yanı sıra Kırsaldaki Çınarlar Projeleri sayesinde ihtiyaç sahibi durumda bulunan tüm vatandaşların imdadına yetişmiş oluyor.

Muğla Büyükşehir Belediyesi son olarak Evde Bakım Hizmetleriyle beraber yeni tipteki koronavirüs (COVID-19) salgınının tedbirlerinin dahilinde evlerinden çıkamamakta olan yaşlı ve yatağa bağımlı haldeki vatandaşların evine misafir olmaya devam ediyor. Evde Bakım Hizmetleriyle beraber Büyükşehir Belediyesinde görevli olan uzman ekipleri aracılığıyla pansumanın yanı sıra yatak yarası bakımları ile birlikte enjeksiyon, serum takılması, sonda takılması ve ayrıca şeker tansiyon ölçümü benzerindeki hizmetler verilmeye devam ediyor. Yaklaşmakta olan Kurban bayramından hemen önce pandemi tedbirlerine uygun bir şekilde çalışmalarına hız veren Büyükşehir Belediyesi, saç tıraşı benzerindeki hizmetler sayesinde de ihtiyaç sahibi durumda bulunan vatandaşların yanında olmaya devam ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.