Oppo yeni telefonunu duyurdu

24

OPPO şirketi yeni akıllı telefonlarından OPPO A91 modelini Türkiye içerisinde yer alan tüketicilerle buluşturmuş durumda. 48 MP özelliğine sahip ultra geniş açıya sahip makro dörtlü kameralarla donatılmasıyla öne çıkan OPPO A91 modeli, çok şık gözüken özel tasarımının yanında tamamen profesyonel bir fotoğrafçılık deneyimi sunmuş oluyor. Düz bir durumda ve pürüzsüz hissi yaratıp elinize çok rahat bir şekilde oturan akıllı telefon dikkatleri çeken inceliğinin yanı sıra tüy kadar hafifliğiyle beraber dikkatleri üstüne toplamış oluyor.

OPPO A91 modelinde bir de gizli parmak iziyle kilit açma özelliği yer alıyor. Işığa tamamen duyarlı durumda bulunan Ekran İçi Parmak İzi 3.0 uygulaması sayesinde telefonunuzu tam tamına 0,32 saniye gibi çok daha hızlı ve tamamen güvenli bir biçimde açmanız mümkün oluyor. Yenilenmiş olan ekran içi parmak izi sensörü gerçek parmak ile sahte durumda bulunan çok kesin bir şekilde ayırt edip telefonunuzla ilgili olarak çok daha iyi bir koruma sağlamış oluyor.

OPPO A91 modelinin Türkiye içerisinde tavsiye edilmekte olan satış fiyatı da KDV dahil olmak üzere tam tamına 4.099 Türk Lirası tutarında.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.