Riva’da atlı zabıta ekipleri göreve başladı

18

İstanbul ilinin en gözde tatil bölgelerinden biri olarak öne çıkan Riva’da yaz dönemi boyunca huzurun yanı sıra güvenliği sağlamaya çalışacak atlı zabıta ekipleri göreve başlamış oldu.

Beykoz Belediyesi yeşil ve mavi koylarından dolayı ilçe sakinlerinin yanı sıra turistlerin uğrak noktalarından biri haline gelen Riva’da huzurun yanı sıra olaylara çok daha hızlı bir şekilde müdahale etmeyi sağlayabilecek atlı zabıta ekibi kurmuş durumda. Atlı zabıta ekipleri eğitimlerinin hemen sonrasında çok daha yeni ve modern bir meydana kavuşmuş bulunan Riva Merkez’de devriyelerine başlamış durumda.

İstanbul ilinde yer alanlara şehrin hemen yanı başında günü birlik tatil olanağı sunmakta bulunan Riva’ya yeni kazandırılmış olan Elmasburnu Tabiat Parkı’nın yanı sıra içinde yer alan haftada dört gün sadece kadınlara hizmet verebilecek özel plajına bu yaz döneminde yüz binlerce sayıda ziyaretçi gelmesi konusunda beklenti var.

Riva’ya çok sıcak yaz ayları içerisinde komşu ilçelerin yanında kentin dört bir tarafından tatilciler akın etmekteler.

Atlı zabıta ekipleri yaz sezonu süresince her geçtiğimiz gün saatler 10:00 ila 22:00 arasında merkezin yanı sıra koy ile birlikte plaj etrafında düzeni sağlayabilecek, ilçenin sakinleri ve ziyaretçilere de ailelerinin yanı sıra sevdikleriyle beraber çok keyifli ve harika tatil anları yaşamış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.