Husumetli iki ailenin tartışmasında silahlar ateşlendi

17

Kağızman ilçesinde yer alan Kuloğlu köyü içerisinde arasında bir arazi anlaşmazlığından dolayı husumet bulunduğu öğrenilen iki aile arasında aniden tartışma çıkmış oldu. Söz konusu bu tartışma silahlı kavgaya döndükten sonra da iki kişi yaşamını yitirirken bir kişi de ağır bir şekilde yaralanmış oldu.

Meydana gelen söz konusu bu tartışmadan sonra S. G.’nin yanı sıra F. G. ile birlikte A. G., Daşdan ailesinin oturduğu eve silahla ateş açmış oldu. Daşdan ailesi tarafından da silah kullanılarak karşılık verilmiş olan bu kavga esnasında Gökhan Daşdan ile birlikte Ümit Daşdan olayın yaşandığı yerde yaşamını yitirirken, İzzet Daşdan ağır bir şekilde yaralanmış oldu. Olayın gerçekleştiği yere çok fazla sayıda jandarma ekibi ile birlikte ambulans ekibi sevk edilmiş oldu.

Ağır bir şekilde yaralanmış olan İzzet Daşdan, olayın yaşandığı yere intikal eden ambulans aracılığıyla Kafkas Üniversitesinin Sağlık Araştırma ile Uygulama Merkezi Hastanesine götürülüp burda tedavi altına alınmış oldu. Gökhan ile birlikte Erdem Daşdan’ın cansız bedenleri de otopsi yapılmak amacıyla Kağızman Devlet Hastanesinin morguna götürüldü. Jandarma ekipleri ise köyün giriş ile çıkış noktaları üzerinde çok yoğun güvenlik önlemi almış oldu. Söz konusu bu olayla alakalı tahkikat başlatıldığı açıklandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.