Komşusunu öldürüp annesini bıçakladıktan sonra intihar etti

37

İzmir ilinde yer alan Ödemiş ilçesinde iki iş yeri komşusunun kavgası esnasında kan aktı. İki insanın ölmüş olduğu olayda bir insanın da yaralandığı açıklandı.

Aysim Erülker, sanayi sitesi üzerinde yan yana iş yerleri bulunmakta olan ve aralarında bulunan bir problemi konuşmak amacıyla Levent Doğan (52) ile birlikte annesinin yaşamını sürdürdüğü Atatürk Mahallesi’nde yer alan Anadolu Caddesi üzerindeki eve gelmiş oldu. Kapının hemen önünde ise ikilinin arasında bir tartışma başlamış oldu. Söz konusu bu tartışmanın kısa zaman içinde büyümesinin sonrasında Doğan, evinden almış olduğu bıçağı kullanarak Erülker’i yaralamış oldu.

Bu esnada kavgayı ayırmak için uğraşan Levent Doğan’ın annesi olduğu bilgisine ulaşılan Nilgün Doğan ise bıçak darbeleri ile yaralanmış oldu. Annesinin de yaralı bir şekilde yatmış olduğunu gören Doğan, kendini 4. katta yer alan evinden boşluğa bırakmış oldu. Durumun ihbar edilmesinin sonrasında olayın yaşandığı yere polis ekipleri ile birlikte sağlık ekipleri yönlendirildi. Sağlık ekipleri tarafından yapılmış olan kontrol esnasında Aysim Erülker’in olayın yaşandığı yerde yaşamını yitirdiği tespit edildi.

Ağır bir şekilde yaralandığı açıklanan anne Nilgün ile birlikte Levent Doğan, da sağlık ekipleri tarafından hızlı bir şekilde Ödemiş Devlet Hastanesine götürüldü. Levent Doğan, burda yapılmış olan müdahaleye karşın hiç bir şekilde kurtarılamadı. Nilgün Doğan’ın ise hayati tehlikesinin bulunduğu bilgisine ulaşıldı. Levent Doğan ile birlikte Aysim Erülker’in cansız bedenleri, otopsi yapılması amacıyla İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.