İhmalkarlığı pes dedirtti

20

Koronavirüs ile ilgili salgından dolayı İtalya’dan ayrılmış olan Cristiano Ronaldo, Portekiz’de yer alan evine yerleşme kararı almıştı. Sevgilisi olarak tanınan Georgina Rodríguez ve çocukları ile beraber aynı evde yaşamını sürdüren ve uzun günlerden beri dışarı çıkmamakta bulunan Portekizli yıldız, virüse karşı almış olduğu tedbirleri de tamamen bıraktı. Juventuslu olan ünlü futbolcu, ailesi ile beraber sahilde yürüyüş yaptığı esnada objektiflere yakalandı. ‘Evde kal’ şeklinde çağrıda bulunan Ronaldo’nun dışarı çıkmış olması, sosyal medya üzerinde de çok fazla tepki çekmiş oldu

Fotoğraflar üzerinde Ronaldo ile birlikte Rodriguez’in maskesiz bir durumda bulunması öte yandan çocuklarına da maske bulunmaması fazlasıyla çok tepki çekmiş oldu.

Ünlü durumda bulunan çift, fotoğraflarının çekilmiş olduğunu fark ettikten sonra da şaşkınlıklarını hiç bir şekilde gizlemedi. Ronaldo, Portekiz’e kendisinin yanı sıra ailesini karantinaya alabilmek amacıyla gittiğini ifade etmiş ve bundan dolayı da İtalya’dan ayrılma kararı almıştı.

Ronaldo ile birlikte sevgilisinin söz konusu bu görüntüleri sosyal medya üzerinde de çok geniş bir yer bulmuş oldu. ise Hayranları, Ronaldo’yu vermiş olduğu sözünü tutmamak ile eleştirdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.