0 araçlar devrilen tırda hurda oldu

29

Bursa ilinde yer alan Gemlik ilçesi içerisinde daha fabrikadan yeni çıkmış olan sıfır kilometre otomobilleri taşıdığı öğrenilen tırın devrildiği açıklandı. Yola saçılıp çok büyük bir hasar görmüş olan yeni araçlar, kullanılması çok zor bir duruma gelmiş oldu.

Bursa – İstanbul karayolu üzerinde yer alan Dürdane bölgesi üzerinde Oyak Renault fabrikası içerisinden çıkmış olan sıfır kilometre arabaları taşımakta bulunan tır rampadan aşağıya indiği esnada yan yatmış oldu. Söz konusu bu kaza esnasında tır şoförü bu kazayı hafif sıyrıklar ile atlatmış durumdayken, tırın üzerinden düşmüş olan sıfır kilometre arabalar kullanılamaz bir duruma geldi.

Kazadan hemen sonra yol uzun bir zaman boyunca trafiğe kapalı kalmış oldu. Vatandaşlardan bazıları yolun hızlı bir şekilde açılması amacıyla otomobilleri kendi arabalarına bağlayıp yuvarlanmış oldukları yerden çıkardı.

Kazanın meydana geldiği yer içerisinde çok fazla sayıda polis ekibi ile birlikte jandarma ekibi görev alma esnasında, büyüklü ve küçüklü kurtarıcı araçlar yolun hızlı bir şekilde açılması amacıyla yağmur altında mücadele vermeyi sürdürdü. Söz konusu bu kaza ile ilgili tahkikat devam ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.