Meral Akşener yanıt verdi

19

Cumhurbaşkanı görevinde bulunan Recep Tayyip Erdoğan’ın İYİ Parti ile alakalı değerlendirmesine özel bir cevap veren Akşener, İYİ Parti’nin ömrüyle ilgili halkın karar verecek olduğunu ifade etti.

İYİ Parti’nin Genel Başkanı görevinde bulunan Meral Akşener, Edirne ilinde yer alan Keşan ilçesi içerisinde vatandaşlarla bir araya gelmiş oldu. Akşener’in gündemi üzerinde Cumhurbaşkanı görevinde bulunan Erdoğan’ın İYİ Partiyle alakalı olarak söylemiş olduğu sözler bulunuyordu.

Akşener konuşmasında şu ifadelere yer verdi; ”Sayın Recep Tayyip Erdoğan söylemiş ki, ”İYİ Parti 2023 senesine kadar kalmaz” rahmetli durumda bulunan anacığım da derdi ki; kul kurar kader ise gülermiş. Sayın Erdoğan; sen gel bir buraya Keşan’a, Keşanlıların işsiz durumda bulunan gençlerinin, esnafının iki katına çıkan elektrik ücreti ile birlikte doğalgaz ücretinin, vergisini ödemekte zorlanan esnafının, iş bulamamakta olan iki çocuğu bulunan babanın, kayınpederinin emekli maaşına kalan damadının problemlerini bir dinle. Etrafında yer alan çapsız danışmanları dinleyerek bu şekilde oldun. Van ilinde insanlar çığ altında bulunurken, gittin Kırıkkale iline insanların kafalarına keyif çayı fırlattın. 2023 senesine kimin kalıp kimin kalmayacak olduğuna da burda toplanmış Keşanlılar karar vermiş olacak. Türkiye’nin selametiyle ilgili olarak bir an önce etrafında yer alan çapsız danışmanlarını, ekonominin içine tüküren çapsız durumdaki damadını ekonominin başından çekmelisin.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.