Yaşlı adam yakarak öldürdüler

23

Mersin ilinde yer alan Anamur ilçesi içerisinde tartışma yaşadığı kadınlardan İ. T. ile S. A. tarafından kime ait durumda bulunduğu halen tespit edilemeyen bir ev içerisinde üstüne benzin dökülerek yakılmış olan 63 yaşında bulunan Hasan Ercan feci bir biçimde can vermiş oldu.

Elde edilmiş olan bilgilere bakılırsa söz konusu bu olay ilçeye bağlı durumda bulunan İskele Mahallesi içerisine gerçekleşti. Mahalle içerisinde kime ait durumda bulunduğu halen tespit edilemeyen bir tane evin içinde Hasan Ercan ile birlikte İ. T. ve de S. A. adlı kadınların arasında halen bilinmeyen bir sebepten dolayı tartışma meydana geldi.

Tartışmanın büyümeye başlamasının sonrasında iki tane kadın, iddialara bakılırsa Ercan’ın üstüne benzin dökerek hızlı bir şekilde ateşe verdi. Sesleri duyarak alevlerin farkına varan çevrede yaşamını sürdürenlerin ihbarda bulunmasının hemen sonrasında olayın yaşandığı yere polis ekipleriyle birlikte itfaiye ekipleri ve sağlık ekipleri yönlendirildi. İtfaiye erlerinin müdahalede bulunduğu Ercan’ın ise hayatını kaybettiği tespit edildi. Olayın gerçekleştiği yerde yapılmış olan incelemenin sonrasında morga götürülen Ercan cansız bedeni, otopsi işlemlerinin gerçekleştirilmesinin sonrasında bugün Bozyazı ilçesi içerisinde toprağa verilmiş oldu.

Diğer taraftan, soruşturmayı devam ettiren polis ekipleri, şüpheli durumda bulunan kadını gözaltına almış oldu. İ. T. ile birlikte S. A. adlı kadınların emniyet içerisindeki sorgularının hemen sonrasında adliyeye sevk edilecekleri bilgisine ulaşıldı.

1 yorum
  1. Selma Çöte diyor

    ne kadar vicdansız oldu herkes ya

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.