Köprüden atlayarak intihar etti

19

15 Temmuz Şehitler Köprüsü üzerinde binmiş olduğu taksiden inen bir şahıs, intihar etti. İntihar etmiş olan şahsın cansız bedeni sahile çıkartılmış durumdayken, taksinin şoförü de ifadesinin alınması amacıyla karakola götürüldü. Olayla alakalı olarak bir soruşturma sürerken intihar ettiği açıklanan şahsın köprüden atlamış olduğu anın görüntüleri de açık bir şekilde ortaya çıkmış durumda.

Elde edilmiş olan bilgilere bakılırsa söz konusu bu olay saatler 11:00 civarında 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde gerçekleşti. İddialara bakılırsa Kadıköy ilçesinden taksiye binmiş olan kimliği tespit edilemeyen bir şahıs, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne gelindiği zaman taksiyi durdurmuş oldu. Arabadan inmiş olan şahıs kendisini köprünün üzerinden boğaza bıraktı..

İhbarda bulunulmasının sonrasında yönlendirilmiş olan Deniz Polisi ile birlikte Kıyı Emniyetine bağlı ekipler atlayan şahsı bulmak amacıyla boğazda bir arama çalışması başlatmış oldu. Deniz içerisinde gerçekleştirilen aramalar sonrasında intihar ettiği açıklanan şahsın cansız bedenine ulaşıldı. İntihar etmiş olan şahsın cansız bedeni de Üsküdar Beylerbeyi Kıyı Emniyeti’ne götürüldü. Köprü Koruma Amirliği’ne alındığı açıklanan taksi, polis memurları tarafından da detaylı bir şekilde incelendi.

Taksi şoförü de Çengelköy Polis Karakolu içerisinde ifade verdi. Köprüden atladığı açıklanan bireyin cenazesi Haydarpaşa Numune Hastanesinde yer alan morga götürüldü. Olaydan dolayı köprünün Anadolu – Avrupa yönü üzerinde kısa zamanlı trafik yoğunluğu meydana gelirken, polis ekipleri olayla alakalı olarak bir soruşturma başlatmış durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.