İran’lı kadının cesedindeki not herkesi üzdü

45

Antalya ilinde yer alan Konyaaltı sahilinin açık bölgesinde cansız bedeni bulunduğu açıklanan İran uyruğuna sahip Chonoor Younesi isimli kadının üstünden ”Yaşamayı istemiyorum, canımdan bezdim” şeklinde yazı bulunan Türkçe bir not çıkmış olduğu ortaya çıktı. İntihar etmiş olduğu ifade edilen kadının cansız bedeni, otopsi yapılmak amacıyla Antalya Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü.

Söz konusu bu olay, Antalya ilinde yer alan Konyaaltı sahili üzerinde gerçekleşti. Konyaaltı sahilinin açıkları üzerinde bir tane kadın cesedi bulunduğunun farkına varan balıkçılar, durumla ilgili olarak hemen 112’yi arayarak bir ihbarda bulundu. İhbarda bulunulmasının hemen sonrasında hızlı bir şekilde bölgeye intikal eden Sahil Güvenlik ekipleri, denizden çıkartmış oldukları bu cesedin İran asıllı Chonoor Younesi adına sahip bir kadına ait durumda bulunduğu belirlendi.

İntihar etmiş olduğu üstünde durulmakta olan İran vatandaşlarından Chonoor Younesi’nin üstünden Türkçe yazılmış bir tane not çıktı. Not üzerinde; ”Yaşamayı hiç bir şekilde istemiyorum, canımdan da bezdim” şeklinde bir yazı bulunduğu ifade edildi. Cansız bedeni, Antalya Adli Tıp Kurumuna kaldırılmış olan söz konusu bu kadının otopsi incelemesi bitirildikten hemen sonra ülkesi İran’a yollanacağı ifade edildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.