Deprem kahini İstanbul’la alakalı uyardı

18

Sosyal medya üzerinde yapmış olduğu deprem tahminleri ile isminden söz ettirmiş olan Tayvan asıllı Dyson Lin, Elazığ ilinde gerçekleşen depremden sonra sosyal medya hesabı üzerinden çok fazla dikkat çekmiş olan bir paylaşıma imza atmış durumda.

Daha öncesinde Manisa ilinde gerçekleşen depremi, en son da Elazığ ilinde gerçekleşen depremi bilmeyi başaran Dyson Lin, yeni paylaşımı içerisinde İstanbul ilinde yer alan Silivri ilçesine de dikkat çekmiş durumda. Açıklaması içerisinde İstanbul fazlasıyla büyük bir şehir olduğuna vurgu yapmış bulunan Dyson Lin açıklamasında; ”Silivri ilçesi de çok büyük bir tehlikede. Politikacılar açıkça ifade edin bir şeyler yapmaları gerekli” şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Deprem konusunda tahminler gerçekleştiren ancak bir uzmanlığının bulunmadığı ifade edilen Tayvan asıllı Dyson Lin kehanetlerde bulunmuş olduğu Twitter adresi üzerinden, Balıkesir bölgesi üzerinde dalgalanmalar meydana geldiğini ve yakın bir zamanda deprem gerçekleşebileceğini belirtmiş, bir takipçisi için de 5 ila 6 aralığında beklemekte olduğunu belirtmişti.

Dyson Lin ayrıca, 21 Ocak tarihi içerisinde kişisel bir durumdaki Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu bir paylaşım içerisinde, Kars ilinin ’10+6′ seviyelerinde fazlasıyla güçlü bir sinyal aldığını ifade ederek, ‘Türkiye’nin doğu bölgesi çok büyük tehlike altında’ ifadeleriyle uyarıda bulunmuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.