TEB Kredi Kartı Başvurusu ve Avantajları

20


Kredi kartı kullanmanın gündelik yaşamda bir gereklilik olduğunu belirtmek gerekiyor. Yalnızca nakit ya da banka kartı kullanmak sizi birçok imkândan mahrum bırakacaktır. Bir kredi kartı edinerek banka hesabınızdaki para bittiğinde ya da nakdiniz olmadığında ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ödemelerinizi kontrollü bir şekilde yaptığınız sürede hiçbir ekonomik sıkıntıyla karşılaşmazsınız.

Kredi kartları aynı zamanda taksit özellikleriyle de büyük avantajlar sağlamaktadır.

Birçok mağaza nakit parayla ya da banka kartıyla taksit imkânı sağlamamakta, sağlasa bile bunu yüksek faiz oranlarıyla yapmaktadır. Ancak kredi kartı sahibi olarak istediğiniz her yerde taksit olanaklarından yararlanabilir ve tek vadede ödeyemeyeceğiniz alışverişleri bütçenize uygun taksitlerle ödeyebilirsiniz.

Tüm bu imkânlardan yararlanmak için TEB kredi kartı başvurusu yapmanız yeterli olacaktır.

Türkiye Ekonomi Bankası tarafından sağlanan kredi kartları bonus özelliğine sahiptir. Bu kartlar ile yapacağınız alışverişlerde bonus kazanabilir ve bunları 300 binin üzerindeki işletmede kullanabilirsiniz. Ayrıca haftada 100 TL ve üzeri alışveriş yaparak sinema biletlerinde indirim kazanabilirsiniz.

Alışveriş ve taksitlerinizde inanılmaz avantajlar sağlayan TEB kredi kartlarıyla aynı zamanda otomatik ödeme talimatı verebilir, kira, fatura, okul taksiti gibi ödemelerinizin zamanında gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Bu kredi kartlarına mobil uygulamadan, internet şubesinden, ATM’lerden, SMS üzerinden, müşteri hizmetleri hattından ve size en yakın Türk Ekonomi Bankası şubesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz kısa süre içinde değerlendirilerek tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.