Avukatların kavgası kanla sona erdi

23

Kağıthane ilçesi içerisinde yer alan uluslararası bir hukuk şirketinde, 2 tane avukat arasında başlayan alacak – verecek tartışması kanlı bir şekile sona erdi. Avukatlardan Ümit Serkan B, hukuk şirketinin kıdemli ortakları arasında yer alan Serdar B’yi tabanca ile bacağından yaralamış oldu.

Sultanselim mahallesinde yer alan Lalegül Sokak içerisinde saatler 16:00 civarında gerçekleşen olay esnasında, iddiaya bakılırsa bir iş merkezinin on ikinci kat kısmında yer alan bir hukuk şirketinde çalışmaya devam eden Ümit Serkan B. isimli avukatla şirketin kıdemli ortakları arasında yer alan Serdar B. arasında alacak ve verecek konusunda bir tartışma meydana geldi.

Tartışma esnasında Ümit Serkan B, belinde yer alan tabancayı çıkartıp Serdar B.’ye ateş etmiş durumda. Bacağından yaralanmış olan Serdar B, şirket çalışanlarını tarafından Maslak semtinde yer alan özel bir hastaneye götürüldü.

Avukatlardan Ümit Serkan B., şirket çalışanlarının haber vermesinden dolayı olayın yaşandığı yere intikal eden polis ekiplerine teslim oldu. Gözaltına alınmış olan polis merkezine götürüldüğü açıklanan bu avukatın saldırı esnasında kullanmış olduğu tabancanın ruhsatlı bulunduğu bilgisine ulaşıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.