Kilosunu 1.000 Türk Lirası tutarından satıyor

68

Balıkesir ilinde yer alan Altıeylül ilçesi içerisinde bir tane manav, Arjantin’den getirmiş olduğu yaz mevsimi meyveleri arasındaki eriği kilosunu 1.000 Türk Lirası tutarından satışa çıkartıyor. Manav tezgahı esnasında eriğin yanında pek çok tropik meyvenin yanı sıra yaz meyvesi de bulundurmakta olan Recep Gökgür en iyi müşterilerinin ise aşermeye başlamış hamile kadınlar olduğunu açıkça ifade etti.

Kış mevsimi içerisinde yaz lezzetlerini tatma konusunda isteği olanlar için yaz meyvelerini ithal olarak getiren manavda erikten tutun da şeftaliye, mango tutun da ananasa, ejder meyvesinden tutun da avokadoya, karpuzdan tutun da kavuna, çilekten tutun da üzüme kadar pek çok ürün yer almakta. Manav içerisinde eriğin kilosu 1.000 Türk Lirası tutarından satılmakta.

Manav tezgahı üzerinde yer alan ürünlerden eriğin 50 gram kadar gelmekte olan 3 tanesinin 50 Türk Lirası tutarından, çileğin kilosunun satış fiyatının 15 Türk Lirası tutarından, karpuz ile birlikte kavunun kilosunun satış fiyatının 10 Türk Lirası tutarından, ejder meyvesinin tanesinin 25 Türk Lirası tutarından, içinde 2 tane yer alan şeftalinin paketinin ise 50 Türk Lirası tutarından satılmakta oluğunu ifade ederek yaz meyvelerini en fazla aşermekte olan hamile kadınların almakta olduğunu ifade etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.