Manisa’da dehşete düşüren bir olay yaşandı

21

Manisa ilinde yer alan Alaşehir ilçesi içerisinde seyir durumundaki otomobilin arka kapısının açılmasından dolayı düştüğü açıklanan ufak kız yola savrulmuş oldu. Metreler boyunca sürüklenmiş olan talihsiz kızın şans eseri bu olayı küçük sıyrıklarla atlatmış olduğu bilgisine ulaşıldı.

Söz konusu bu olay, geçmiş olduğumuz 12 Ocak tarihinde gerçekleştirildi. Elde edilmiş olan bilgiye bakılırsa, Alaşehir – Eşme yolunun üstündeki seyir halinde bulunan bir otomobilin arka kapısının açılmasından dolayı arka koltukta yer alan 3 yaşlarında bulunan bir kız çocuğu yola düşmüş oldu. Yola savrulmuş olan ufak kızın düştüğünün farkına varan otomobil şoförü, ortalama bir şekilde 20 metre sonrasında anca durabildi. Otomobil şoförü hızlı bir şekilde arabasından inip, düşmüş olan çocuğu kucakladı ve sonrasında otomobiline binip yoluna devam etmeye başladı.

Diğer taraftan ise o esnada arkadan gelmekte olan farklı bir otomobil şoförünün olayı fark edip durmuş oması da muhtemel bir faciayı önlemiş oldu. Metreler boyunca sürüklenmiş olan talihsiz kızın şans eserinde bu olayı küçük sıyrıklarla atlatmış olduğu bilgisine ulaşılırken, kazanın yaşandığı an ise güvenlik kamerasına yansımış oldu. Seyir halinde bulunan aracın arka kapısını küçük kızın açmış olduğu ifade edilirken, olayla alakalı olarak bir soruşturma başlatıldığı açıklandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.