Ukrayna’daki patlamada 6 kişi yaralandı

18

Ukrayna’nın kalbi Kiev kenti içerisinde sıcak su borusunun patlamasından dolayı asfaltın çöktüğü açıklandı. Söz konusu bu çökme esnasında ise altı kişinin yaralandığı açıklandı.

Ukrayna’nın kalbi olan Kiev kentinde sıcak su borusu patlamış bir durumdayken, asfaltın da çöktüğü bilgisi aktarıldı. En az 6 insanın sıcak suyun patlamasından dolayı da yaralandığı açıkça ifade edildi.. Ukrayna’da başkent Kiev içerisinde akşam saatlerine doğru büyük bir üne sahip alışveriş merkezlerinden Ocean Plaza’nın yer aldığı cadde üzerinde sıcak su borusu patlamış oldu. Patlamanın hemen sonrasında ise asfaltın çöktüğü açıklaması yapıldı. Sıcak su borusunun patlamış olması ve asfaltın çökmesinden dolayı da, alışveriş merkezinde yer alan zemin katını su basmış oldu.

Metro alt geçidinin yer aldığı nokta üzerinde gerçekleşmiş olan bu çökmeden dolayı, en az altı insan sıcak su sebebiyle yaralanmış bir durumdayken, bir tane yolcu minibüsünün ise çökmüş olan asfalta sıkıştığı ifade edildi.

Diğer taraftan ise daha önceki dönem içerisinde de Saksaganskogo Caddesi üstünde yer alan asfalt çökerken patlamış olan sıcak su borusundan dolayı yaralananlar olduğu açıklanmıştı. Ayrıca söz konusu caddenin bir bölümü de trafiğe kapatılmış idi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.