Trafikte gerçekleşen kazadan sonra dehşet yaşattı

16

Ataşehir kenti içerisinde iki tane şoför arasında meydana gelen tartışma kavgaya döndü. Söz konusu bu kavga esnasında silahı bulunan şoför tartışmış olduğu şoföre kurşun yağdırdıktan hemen sonrasında kaçtı. Yaralı bir durumdaki şoför hastaneye kaldırılmış durumdayken, kaçtığı açıklanan şüpheli şahsı yakalamak amacıyla da bir çalışma başlatıldığı açıklandı.

Elde edilmiş olan bilgiye bakılırsa söz konusu bu olay saatler 11:30 civarında TEM Bağlantı Yolu’nun Kadıköy yönü üzerinde gerçekleşti. İddialara bakılırsa Ertuğ Ertuğrul’un kullanmakta olduğu 34 BD 8534 plakasına sahip arabaya plakası alınamadığı açıklanan bir tane otomobil çarptıktan hemen sonrasında kaçmaya başladı. Şoför Ertuğ Ertuğrul arabasına çarpmış olan şoförü takip etmeye başlamış oldu. Takipten sonra 2 tane şoför arasında yeniden bir tartışma alevlendi. Tartışma sonrasında ise ani bir şekilde kavgaya döndü. Kavga esnasında silahlı bir durumdaki saldırgan arka arkaya ateş ettikten hemen sonrasında olayın gerçekleştiği yerden hızlıca kaçtı.

Çevrede yer alanların ihbarda bulunmasıyla olayın yaşandığı yere sağlık ekipleriyle polis ekipleri yönlendirildi. Bacağından yaralandığı açıklanan Ertuğrul olayın yaşandığı yere intikal eden ambulansla hızlı bir şekilde hastaneye götürüldü. Şoför Ertuğ’un kardeşi olduğu bilgisine ulaşılan Eyüp Ertuğrul ise söz konusu bu saldırıdan yara almadan kurtulmuş durumdayken, uzun bir zaman boyunca da olayın şokunu üzerinden atamadı. Silahlı saldırı esnasında otomobile çok fazla sayıda kurşun isabet ettiği de görüldü. Olay yerini inceleme amacıyla gelen ekip yapmış olduğu çalışma esnasında araç ile birlikte yerde toplamda 14 tane boş kovan bulmuş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.