Amerika’daki kazada 11 kişi yaralandı

22

Amerika Birleşik Devletleri’nin Washington eyaletinde yer alan Seattle kenti içerisinde, şoförünün kontrolünden çıktığı açıklanan bir kamyonet, mağazaya dalmış oldu; arasında iki yaşında olduğu açıklanan bir tane bebeğin de yer aldığı 11 kişi yaralanmış oldu. O dakikalar da güvenlik kamerasına saniye saniye yansımış oldu.

Seattle isimli kentte yer alan Burien bölgesi içerisindeki bir tane mağazada, 16 Aralık tarihinde gerçekleşen bu olayda, şoförünün kontrolünden çıkmış olan bir kamyonet, mağazanın önünde yer alan kapıyı kırıp içeriye daldı. O dakikalara yönelik olarak paylaşılmış olan yeni görüntülere bakıldığında, mağazanın giriş kısmında durmakta olan kırmızı giysi giymiş bir kadının kucağında bebeğini tutmakta olduğu, kamyonetin da mağazanın vitrin camıyla birlikte kapısını kırıp içeriye girmiş olduğu görüldü. Söz konusu bu kamyonet, bebeğini tutmakta olan kadına çarpıp onu metrelerce sürüklemiş oldu. Öte yandan mağaza içerisinde yer alan öteki müşterilerin de yere düşmüş oldukları görüldü.

Olaydan sonra gerçekleştirilen incelemede, kamyonet şoförünün alkollü olduğu tespit edildi. Kazanın hemen sonrasında hızlı bir şekilde hastaneye götürülen bebek ise yoğun bakımda tedavi altına alındı. Bebeğin çok büyük bir beyin sarsıntısı geçirmiş bulunabileceği üstünde durulmaktayken, tedavisinin de devam ettiği ifade edildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.