Küçük kız çocuğu feci bir şekilde yaşamını yitirdi

36

Ataşehir ilçesinde 2 yaşında olduğu açıklanan Zeynep Elemek 22 kattan oluşan sitenin 20’inci katında yer alan evlerinin camından aşağıya düşüp yaşamını yitirdi.

Elde edilen bilgilere bakılırsa söz konusu bu olay, Atatürk Mahallesi içerisinde 22 kattan oluşan lüks bir site üzerinde gerçekleşti. İddialara bakılırsa söz konusu bu sitenin 20. katında yer alan daire içerisinde anne Aslı Elemek temizlik yapmakta olduğu esnada 2 yaşında olduğu açıklanan kızı Zeynep Elemek odasında oyun oynamaktaydı. Bu esnada oyun oynamakta olan ufak çocuk halen tespit edilemeyen bir sebepten dolayı penceresinden aşağıya düşmüş oldu. Binanın hemen önünde yer alan yeşillik alana düştüğü açıklanan çocuk ağır bir şekilde yaralandı. İhbarda bulunulmasının sonrasında olayın yaşandığı yere polis ekipleriyle birlikte sağlık ekipleri yönlendirildi

Sağlık personelleri yaralı bir durumdaki çocuğu alıp ambulansla hızlı bir şekilde özel bir hastaneye götürü. Hastaneye götürülmüş olan talihsiz bir durumdaki çocuk burda gerçekleştirilen bütün müdahalelere karşın kurtarılamadı ve yaşamını yitirdi.

Polis memurları ise olayın yaşandığı yerde incelemeler gerçekleştirdi. Ufak Zeynep ile ilgili olarak Eyüp Sultan Camii içerisinde cenaze töreni gerçekleştirildi. Söz konusu bu törene anne ile birlikte babasının yanında çok fazla sayıda akrabası katılım sağladı. Acılı bir durumdaki anne, kızının tabutuna sarılıp çok uzun bir zaman boyunca gözyaşı dökmüş oldu.

Ufak Zeynep’in dedeleriyle birlikte yakınlarından bazılarının da ayakta durma konusunda güçlük çekmekte oldukları görüldü. Gerçekleştirilen bu cenaze töreninin hemen sonrasında ise ufak kızın cansız bedeni defnedilmek amacıyla Eyüp Mezarlığına götürülmüş oldu. Çiftin herhangi bir başka çocuklarının bulunmadığı ve baba Cem Elemek’in temizlik firmasından birinde müdür olduğu bilgisine ulaşıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.