Kapıcının üstüne kurşun yağdırdı

46

Adana ili içerisinde apartmanda yaşamını sürdüren bir apartman sakininin kapıcıyı elinde yer alan tabancayla vurması saniye saniye kayıt altına alındı.

Elde edilmiş olan bilgilere bakılırsa söz konusu bu olay merkezde yer alan Seyhan ilçesinin 2000 Evler Mahallesi içerisinde gerçekleşti. İddialara bakılırsa, site içerisinde yer alan bir dairede ikamet eden Caner Ş (27) isimli şahıs, kapıcı görevinde bulunan Rıdvan U. adlı şahısla halen tespit edilemeyen bir sebepten dolayı tartıştı. Daha sonrasında ise söz konusu bu tartışma büyüdü ve kavgaya döndü.

Güvenlik kameralarına da yansımış olan bu kavga esnasında taraflar sitede yaşamını sürdürenlerin de araya girmiş olmasıyla beraber ayrıldı. Bir müddet geçtikten sonra ise Caner Ş. adlı şahıs elinde bir tane tabanca ile olayın yaşandığı yere dönerek önüne diğer vatandaşların geçmiş olmasına karşın yerde bulunan Rıdvan U.’ya ateş etmeyi sürdürdü.. Rıdvan U. ise, silahtan çıkmış olan 3 tane kurşunun isabet etmesinden dolayı yaralanmış oldu

Ağır bir şekilde yaralandığı bilgisine ulaşılan Rıdvan U. isimli şahıs, olayın yaşandığı yere çağırılmış olan ambulans aracılığıyla hızlı bir şekilde Seyhan Devlet Hastanesi’ne götürülüp burda tedavi altına alınmış oldu.

Adana Emniyet Müdürlüğünde yer alan Asayiş Şube Müdürlüğü içerisindeki Cinayet Büro Amirliğinde görevli dedektifler ise olayın yaşandığı yere gidip zanlı Caner Ş. isimli şahsı gözaltına almış bulundu. Şüpheli şahıs, emniyet içerisinde gerçekleşen işlemin hemen sonrasında sevk edildiği adliye üzerinde nöbetçi sulh ceza hakimliği tarafından tutuklanmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.