Bir siyanür vakası da Bakırköy’den

26

Bakırköy ilçesinde bir tanesi çocuk üç kişinin evlerinde ölü bir şekilde bulunduğu açıklandı.

Elde edilmiş olan bilgiye bakılırsa, Osmaniye Mahallesi içerisinde şüpheli bir şekilde ölüm ihbarının yapılmasının hemen sonrasında olayın yaşandığı yere polis ekipleri yönlendirildi. Bahsi geçen adres içerisinde inceleme gerçekleştiren ekipler bir tanesi çocuk, 3 kişinin cansız bir durumdaki bedenine rastlamış oldu.

Polislerin ise olay yerinde gerçekleştirmiş oldukları incelemesi devam ediyor.

Bakırköy Kaymakamlığı tarafından yapılmış olan açıklama içerisinde; ”Osmaniye Mahallesi’nden şüpheli bir şekilde ölüm ihbar yapılmış ve bahsi geçen adrese intikal etmiş bulunan ekiplerimiz bir tanesi çocuk üç kişinin cansız bedenleriyle karşılaşmış bir durumdadır. Olayla birlikte sebebi konusunda araştırmalar sürüyor” ifadelerine yer verildi.

Olayın yaşandığı yerde AFAD ekipleri de özel incelemelere başlamış bir durumda. Yaşamını yitirenlerin ise karı koca ile birlikte çocukları olduğu bilgisine ulaşıldı.

Bakırköy Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Bülent Kerimoğlu söz konusu bu olayla alakalı olarak açıklamada bulundu. Kerimoğlu açıklamasında; ”Altı yaşında olduğu öğrendiğimiz çocuğumuz ile birlikte karı koca yaşamını yitirdi” ifadelerine yer verdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.