ismar marketlerinin ismi icra yoluyla satılıyor

50

Türkiye içerisinde gıdanın yanı sıra pazarlama ile birlikte dağıtım ve de marketler zinciri benzerindeki pek çok farklı sektörde faaliyet göstermeye devam eden Akyürek Holding, bünyesi üzerinde yer alan 25 tane isim hakkıyla beraber icra yoluyla satışa çıkıyor. 50 sene öncesinde sadece bir bakkal dükkanıyla yola çıkmış olan ve daha sonrasında 2.500 tane personel sayısına ulaşmış bulunan holdinge bağlı olarak faaliyet gösteren İsmar marketler zincirinin yanı sıra Akyürek Pazarlama Dağıtım ile birlikte Akyürek Holding ve Akyürek Kardeşler Kollektif benzerindeki firmaların isim hakları da icra yoluyla satılıyor olacak. Holdingde yer alan 25 tane isim hakkı ise 25 Aralık 2019 tarihi içerisinde saatler 09:30’u gösterirken açık arttırma usulüyle satışa çıkmış olacak.

Sektörü içerisinde çok uzun senelerden beri faaliyet göstermeye devam eden holdingin bünyesi üzerinde yer alan yirmi beş tane isim hakkının 1 milyon 95.000 Türk Lirası tutarındaki muhammen bedelle beraber icra yoluyla açık arttırma usulünce satılacak olduğunu belirten icra uzmanı görevinde bulunan Caner Çakı şu ifadelere yer verdi;

”Uzun senelerden beri Türkiye içerisinde marketin yanı sıra perakendecilik ile birlikte pazarlama ve de dağıtım sektörü içerisinde faaliyet göstermeye devam eden bir şirketin isim hakları icra yoluyla satışa çıkmış olacak. Bu sektör içerisinde faaliyet gösterme konusunda isteği olan ya da buna benzer köklü bir markayla pazarını çok daha fazla genişletme konusunda isteği olanlar için çok iyi bir fırsat olduğunu düşünmekteyim. Akyürek Holding ile birlikte holdinge bağlı durumda bulunan firmalara ait 25 tane markanın patenti ayrı bir şekilde icra yoluyla satışa çıkacak.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.