Suriye’de gerçekleşen patlamalarda 3 kişi öldü

28

Suriye’de yer alan resmi haber ajanslarından biri olan SANA tarafından yapılan habere bakılırsa, Suriye’deki Kamışlı kenti içerisinde üç tane farklı bombalı arabayla saldırı gerçekleştirildi. Söz konusu bu saldırılar esnasında üç tane sivilin yaşamını yitirmiş olduğu, beş kişinin de yaralanmış olduğu duyurusu yapıldı.

Suriye’de yer alan Kamışlı kenti içerisinde gerçekleştirilmiş olan üç tane farklı bombalı aranayla saldırılar arasından iki tane patlamanın Al-Wehda Sokağı üzerinde, öteki patlamanın da Kamışlı’nın tam merkez kısmında gerçekleşmiş olduğu ifade edildi.

Suriye’de yer alan televizyonlar ise, Kamışlı kenti içerisinde arka arkaya gerçekleşen patlamalar esnasında, üç tane sivilin yaşamını yitirmiş olduğunu ve ayrıca beş kişinin de yaralanmış olduğu ifade edildi.

RT Arapça isimli kanalın muhabiri ise, söz konusu bu patlamanın gerçekleştirilmiş olduğu otel içerisinde genel olarak yabancı gazetecilerin kalmakta olduğunu açık bir şekilde ifade ederken, patlamadan dolayı da çok ciddi bir maddi hasarın meydana geldiğini ifade etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.