Bir siyanürle zehirlenme vakası da Antalya’dan

28

Antalya ili içerisinde yer alan Uncalı mahallesi üzerinde bir tane apartmanın 8. katında yer alan dairede yaşamını sürdüren 4 kişinin ölü olarak bulunduğu açıklandı. Evde yer alan cansız bedenlerin Selim Şimşek (36) ile birlikte eşi olduğu öğrenilen Sultan Şimşek (38) ve ayrıca çocuklarından Ceren Şimşek (9) ile birlikte Ali Çınar Şimşek’e (5) ait durumda bulunduğu tespit edildi. Şimşek ailesinin siyanürden dolayı ölmüş oldukları üstünde durulmakta.

Elde edilmiş olan bilgilere bakılırsa bu olay, bugün gece geç saatlerde Konyaaltı ilçesinde yer alan Siteler mahallesi içerisindeki bir tane Apartmanı’nda gerçekleşti. Şimşek ailesinin fertlerinden hiç bir şekilde haber alamamış olan bir yakınının polis ekiplerinin aramasının hemen sonrasında ortaya çıkmış olan olayda eve çilingir aracılığıyla giriş gerçekleştiren polis ekipleri, 4 kişinin cansız bedenleriyle karşılaştı.

Evin içerisine girmiş olan polis memurları, salon içerisinde Selim Şimşek ile birlikte çocuklarından Ceren ve Ali Çınar’ın el ele cansız durumdaki bedenlerini bulmuş oldu. Evin öteki kısımlarını da kontrol etmiş olan polis ekipleri, banyonun içerisinde de anne Sultan Şimşek’in cansız bedenini buldu.

Polis memurları sitenin etrafında güvenlik önlemi almış bir durumdayken, olayın gerçekleştiği yere intikal eden sağlık personelleri de yapmış oldukları inceleme esnasında Şimşek ailesinin siyanür zehirlenmesinden dolayı ölmüş olabileceklerini ifade etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.