Cami’de intihar etti

24

Kocaeli ili içerisinde bir tane müezzin görev yapmayı sürdürdüğü caminin minaresinin olduğu alan üzerinde kendini astı ve yaşamına son vermiş oldu. Müezzine ait olan cansız bedeni ise, ikindi namazını kılmak amacıyla camiye gelmiş olan cemaat tarafından bulunmuş oldu. Müezzinin cansız bedeni ise, toprağa verilmek amacıyla bugün içerisinde İzmir iline yollanacak.

Elde edilmiş olan bilgilere bakılırsa söz konusu bu olay, Derince ilçesinde yer alan İbni Sina Mahalesi içerisinde gerçekleşti. Murat Evler Camii içerisinde müezzin pozisyonuna görev yapmaya devam eden 1 tane çocuk babası olduğu bilgisine ulaşılan Ercan Ç. isimli bir vatandaş, dün öğle saatindeki namazı kıldırdıktan hemen sonrasında bahçe kısmında cemaatle çay içerek, muhabbet etti. Cemaat ise ikindi namazını kılmak amacıyla geldikleri zaman müezzini hiç bir şekilde bulamadılar. Ercan Ç. isimli vatandaşın evde de bulunmamış olduğu bilgisine ulaşan arkadaşları, merak ederek hemen camiye geldiler. Ercan Ç. isimli vatandaş caminin minaresinin yer aldığı alan içerisinde kendini bir ip ile asmış olduğu görüldü.

Gerçekleştirilmiş olan incelemenin hemen sonrasında Ercan Ç.’nin cansız durumda bulunan bedeni, morga götürüldü. Ercan Ç.’nin cansız bedeni, bugün toprağa defnedilmek amacıyla İzmir iline götürülmüş olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.