Semih Yalçın’ın oğlunun ölümüyle alakalı 3 kişi göz altında

30

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Genel Başkan Yardımcısı görevinde bulunan Semih Yalçın’ın oğlu olduğu açıklanan Turan İlteber Yalçın (33) ile birlikte arkadaşı Arif Fidanboy, Ankara Kalesi’nin surları üzerinden kayalıklara düşmüş oldu. Yalçın, olayın gerçekleştiği yerde yaşamını yitirirken, arkadaşı olduğu açıklanan Fidanboy da ağır bir şekilde yaralandı. Olayla alakalı olarak üç kişinin gözaltına alındığı açıklandı.

Söz konusu bu olay, gece geç saatlerde Altındağ ilçesi içerisinde yer alan Ankara Kalesi üzerinde gerçekleşti. Milliyetçi Hareket Partisi’nin Genel Başkan Yardımcısı görevinde bulunan Semih Yalçın’ın oğlu olduğu açıklanan Turan İlteber Yalçın, iddialara bakılırsa 2 tanesi kadın toplam 3 tane arkadaşıyla beraber Ankara Kalesi’nin etekleri üzerinde kuş beslemeye devam eden arkadaşlarından Arif Fidanboy’un yanına doğru gitti. Grup burda bir müddet boyunca sohbet ettikten hemen sonrasında şehir manzarasını izleyebilmek amacıyla kalenin surları üzerine çıktı.

Turan İlteber Yalçın ile birlikte Arif Fidanboy ise, burda halen tespit edilemeyen bir sebepten dolayı dengelerini yitirerek yaklaşık olarak 70 metrelik bir yüksekten aşağıda yer alan kayalıklara düşmüş oldu. İhbarda bulunulmasının sonrasında olayın gerçekleştiği yere sağlık ekipleri ile birlikte polis ekipleri ve itfaiye ekipleri yönlendirildi.. Semih Yalçın’ın oğlu olduğu açıklanan Turan İlteber Yalçın’ın olayın gerçekleştiği yerde yaşamını yitirdiği tespit edildi. Ağır bir şekilde yaralandığı açıklanan Fidanboy da sağlık personellerinin ilk müdahalesinin hemen sonrasında Hacettepe Üniversitesi Hastanesi’ne götürülerek, tedavi altına alındı. Fidanboy’un ayrıca yoğun bakım içerisinde tedavi görmekte olduğu ve hayati tehlikesinin sürdüğü ifade edildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.